Služby

SLUŽBY SKLADU

Formátování na velkoplošné pile

Sklad disponuje formátovací velkoplošnou pilou. Většinu materiálů tak můžete dostat nejen v základních formátech, ale i nařezané na Vámi zadané rozměry.

  • Schopnost formátování desek od tloušťky 1 mm do 40 mm
  • Desky v rozměru až do 4000 mm
  • Prořez max. 4 mm
  • Přesnost řezu +/- 1 mm
Elventa LV
Elventa LV

Doprava

Materiál zavezeme během týdne až k vám. Vlastním autem v rámci rozvozových dnů, v urgentních případech zajistíme dopravu materiálu obratem.

  • Olomoucko - rozvozový den čtvrtek / poplatek 100 Kč bez DPH
  • Olomoucko - mimořádný rozvoz dle domluvy / poplatek 250 Kč bez DPH
  • Ostatní směry dle vytížení / poplatek dle domluvy
  • Zajištění přepravy přes smluvní partnery / poplatek dle aktuální ceny
Elventa LV

VÝROBA Z PLASTU - Management výrobních zakázek od návrhu po výrobek

Kromě doporučení nejvhodnějších materiálů pro požadovanou aplikaci je náš zkušený tým schopen poradit a v případě potřeby zajistit i další zpracování dle Vašich požadavků. Připravíme postup, návrh zpracování a cenovou kalkulaci s termínem dokončení.

Řez laserovým paprskem:

Řezání laserem se docílí jakýkoli tvar plochého výrobku, který má po zpracování lesklou hranu. Extra vhodné pro PMMA (plexi).

Frézování:

Frézováním lze u materiálu docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů. V jiných případech lze frézu využít i k frézování drážek či gravírování povrchu materiálu. Vhodné pro PMMA (plexi), PC, Al sendvič, PET, HIPS...

Stříhání:

Stříhání na elektrických nůžkách se využívá na tenké materiály nebo na materiály, které se nedají formátovat obvyklým způsobem (pila, fréza, laser).

Svařování nádrží, bazénů a jejich příslušenství:

Svařování plastů je technologie trvalého spojování dílců z termoplastických umělých hmot s použitím tepla. Svařované součásti se přiloží k sobě, v místě styku se do spáry mezi nimi vtlačuje rozehřátý svařovací drát ze stejné plastické hmoty. Vhodné pro technické plasty – PP, PE, PVC atd.

Ohýbání:

Ohýbání materiálu se provádí na strunových ohýbačkách. V místě ohybu musí dojít nejdříve k nahřátí plastu a pak k jeho ohnutí. Po vychladnutí zůstane v požadovaném ohybu. Zpracování pro nejrůznější kapsy, cenovky či jednoduché stojánky. Vhodné pro PVC fólie, PP fólie, PMMA (plexi), HIPS ...

Potisk:

Potisk deskových materiálů za pomoci moderních technologií pro sítotisk či digitální tisk. Každá technologie zpracování má svá omezení, a tak je vždy třeba zpracování předem konzultovat a podle konečného požadavku najít to nejvhodnější řešení.