Skladování – dostupnost materiálu

Materiál pro Vás máme připraven v našich dvou skladech na Moravě a Čechách.

Sklad Morava:
Tovární 157
783 72 Velký Týnec

kontakt:

tel. 723 465 257
sokolova@elventa.cz
Skladování
Sklad Čechy:
Peklov 474
273 45 Peklov u Hřebče

kontakt:

tel. 734 236 501
cechy@elventa.cz
Skladování

Doprava

Materiál zavezeme během týdne až k vám. V urgentních případech zajistíme dopravu materiálu obratem.

Doprava

Formátování

Každý ze skladů má svou formátovací velkoplošnou pilu. Většinu materiálu tak můžete dostat nejen v základních formátech, ale i nařezaný na rozměry, které budou nejvhodnější pro vaše další zpracování.

Specifikace

  • Schopnost formátování desek od tloušťky 1 mm do 15 mm
  • Desky v rozměru až do 6000 mm
  • Prořez max. 4 mm
  • Přesnost řezu +- 1 mm
Formátování

Nabídnout však také lze……

Řez laserovým paprskem:

Řezání laserem se docílí jakýkoli tvar plochého výrobku, který má po zpracování lesklou hranu. Extra vhodné pro PMMA (plexi)

Frézování:

Frézováním lze u materiálu docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů. V jiných případech lze frézu využít i k frézování drážek či gravírování povrchu materiálu. Vhodné pro PMMA ( plexi), Al sendvič, PET, HIPS……

Ohýbání:

Ohýbání materiálu se provádí na strunových ohýbačkách. V místě ohybu musí dojít nejdříve k nahřátí plastu a pak k jeho ohnutí. Po vyhladnutí zůstane v požadovaném ohybu. Zpracování pro nejrůznější kapsy, cenovky či jednoduché stojánky . Vhodné pro PVC fólie, PP fólie, PMMA ( plexi), HIPS ….

Tepelné tváření:

Jde o zpracování materiálu na lisech pro vakuové tvarování. Na základě podkladů obdržené dokumentace lze vytvořit potřebnou forma a následný výlisek. Vhodné pro PMMA ( plexi), SAN , Pet , HIPS……

Potisk:

Potisk deskových materiálů za pomoci moderních technologií pro ofset, sítotisk či digitální tisk. Každá technologie zpracování má svá omezení, a tak je vždy třeba zpracování předem konsultovat a podle konečného požadavku najít to nejvhodnější řešení.

Balení

V rámci expedice balíme materiál tak, aby se zamezilo jeho poškození.

Management výrobních zakázek - od návrhu po výrobek

Kromě doporučení nejvhodnějších materiálů pro požadovanou aplikaci je náš zkušený tým schopen poradit a v případě potřeby zajistit i další zpracování dle Vašich požadavků. Připravíme postup, návrh zpracování a cenovou kalkulaci s termínem dokončení.