Vážení a milí obchodní přátelé

rádi bychom vás informovali o malé změně v našich službách týkající se zakázek do 5000,- Kč bez DPH, kde jsme nuceni na základě dlouhodobého zvyšování cen od dopravců, začít účtovat za každou dopravu 350,- Kč bez DPH. Tato změna je platná od 1.9.2015.

Předem děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

Vážení a milí obchodní přátelé,

nově nabízíme i možnost dodávek menších formátů u plexi – Polycasa XT v čirém provedení. Cena takto zpracovaných desek je pak o 10% vyšší oproti základní ceně standardního formátu 2,05 x 3,05 m.

Menší formáty nabízíme u síly 3, 4 a 5 mm:

1 x 1 m

1 x 2 m

1 x 3 m

2 x 1.5 m

2 x 2 m

U silnějších desek 6, 8, 10, 12, 15 a 20 mm lze nabídnout poloviční formáty. Cena takto zpracovaných desek je pak o 10% vyšší oproti základní ceně standardního formátu 2,05 x 3,05 m.

Vaše Elventa LV, s.r.o.

Vážení a milí obchodní přátelé,

v současné době naleznete náš sklad v Čechách na nové adrese. Skladové prostory máme na Praze-západ, nedaleko Unhoště v Peklově u Hřebče, kousek od letiště Václava Havla.

Máme zde k dispozici mnohem větší a komfortnější areál, který nám umožňuje rozšířit sortiment a zkvalitnit naše služby.

Současně se zde náš tým rozrostl i o novou posilu. V rámci technické podpory pro oblast průmyslu, stavebnictví a reklamy máme novou kolegyni, a to paní Ladu Pekárkovou, kterou lze kontaktovat na stávajícím telefonu pro Čechy či prostřednictvím emailu cechy@elventa.cz.

Věříme, že tyto novinky jsou dalšími kroky k upevnění důvěry a rozšíření spolupráce za kterou Vám tímto velice děkujeme.

Vaše Elventa LV, s.r.o.

Vážení a milí obchodní přátelé,

koncem roku pro Vás máme připravenou novinku ve formě nových formátů extrudovaného akrylátu PMMA.

Nyní si u nás můžete objednat PMMA XT:

Rozměr: 2050 mm x 4050 mm

Síla: 3 mm nebo 4 mm

Provedení: čirá, opál

Věríme, že tyto rozměry budou pro Vás dalším přínosem v rámci maximálního využití materiálu při zpracování.

Těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše Elventa LV, s.r.o.

Nový výrobek v řadě PMMA CAST

rádi bychom Vám představili novou řadu litého PMMA se speciálními vlastnostmi a barvami - ideální pro dotváření návrhu aplikací

Nový produkt nabízí výborné vlastnosti klasického litého PMMA, který byl vyvinut pro zpracovatele hledající něco víc, než jen běžný akryl. CAST Argenta vybočuje jedinečným vzhledem a zajímavým metalickým efekterm, který zaručuje jeho zářivou barvu.

Více informací

http://www.elventa.cz/produkty/36/PMMA-CAST--Argenta/

Vážení a milí obchodní přátelé,

musíme velice poděkovat za zaslané kontaktní formuláře. Ukázalo se, že máme Vaši podporu a jsme na to opravdu velice pyšní. Budeme se stále snažit, abychom Vám usnadnili naše společné obchodování, měli pro Vás vše skladem a případně obratem zajistili i veškeré další požadované služby. V případě potřeby jsme připraveni Vám zodpovědět veškeré Vaše dotazy, jak prostřednictvím přiložených formulářů, Skypem, mailem či přímo telefonicky. Jsme tu pro Vás, a tak se na nás neváhejte obracet.

V těchto dnech nám také skončil termín naší soutěže. Došlé formuláře jsme poctivě shromažďovali a dnes zástupci naší společnosti měli tu čest vylosovat jednoho z Vás, který se stal vlastníkem voucheru na prodloužený wellness víkend ve Špindlerově Mlýně.

Výherce byl kontaktován prostřednictvím přiložené emailové adresy a v příštím týdnu mu bude oficiálně voucher předán. Ostatním, kteří neměli tolik štěstí velice děkujeme za jejich účast a slibujeme, že do budoucna máme, nejen pro ně, připraveno plno novinek a překvapení o čemž je budeme pravidelně na našich stránkách informovat.

[foto3.jpg] [foto1.jpg] [foto2.jpg]

Quinn Plastics = Polycasa

Rádi bychom se s Vámi podělili o novinku ve změně obchodního názvu. Jeden z našich předních dodavatelů Quinn Plastics od 10.října změnil svůj obchodní název na Polycasa. Důvodem je nový inovativní směr, kterým chce více podpořit klíčové hodnoty v oblasti výroby a prodeje plastových desek a současně se i více přiblížit svým zákazníkům. Kromě oficiálního názvu firmy, zatím zůstávají názvy produktů tak, jak jste doposud zvyklí a s takovou kvalitou, pro kterou se staly oblíbenými a vyhledávanými.

K 2013

Plasty již neodmyslitelně patří k současnému životu. V těchto dnech se největší světoví výrobci plastů a pryže setkávají na jednom místě, a tím je největší mezinárodní veletrh K 2013 Messe Düsseldorf / Německo.

Od středy 16.října do 23.října najdete na ploše 162 tis. m2 kolem 3100 vystavovatelů z 56 zemí světa. Mezi nimi jsou i naši přední dodavatelé plexi, HIPS, Pet G, PC, PP, PVC či technických plastů. Představí tu nejen stávající produkci, ale i chystané novinky.

O všem, co by mohlo být přínosem i pro Vás, budeme samozřejmě na našich stránkách informovat v nejbližších dnech.

[K.jpg] [k2.jpg]

Vážení a milí obchodní přátelé

již přes měsíc funguje naše nová webová prezentace. Jsme velice rádi, že od většiny z Vás dostáváme pozitivní reakce a dokonce i několik tipů na další zdokonalení. Postupně se pokoušíme vše převést do reálu, a tak zde budete stále objevovat něco nového. Samozřejmě nezapomeneme ani na novinky či jen připomenutí možných realizací z materiálů, které jsou známé, ale mnohdy opomíjené.

I dále zde budou fungovat kontaktní formuláře, a tak se na nás neváhejte kdykoli obrátit.

Pro rychlejší komunikaci jsme pro Vás zprovoznili odkaz na Skype. I zde jsme připraveni zodpovídat vaše dotazy, poptávky či přímo vyřizovat objednávky.

Ještě malé připomenutí:

Soutěž o wellness pobyt se již blíží do svého závěru, tak Vy, kteří svou přihlášku odkládáte „na později“ již neváhejte a vyplňte náš formulář na www.elventa.cz/aktuality/7-4/relaxacni-vikend-pro-dva/

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Vaše

Elventa LV s.r.o.

Vážení a milí obchodní přátelé,

Jsme velice rádi, že právě vám, jako prvním, můžeme představit novou podobu naší nové webové prezentace. Snažili jsme se v ní zúročit naše veškeré dosavadní zkušenosti profesionálním a vkusným provedením. Chtěli jsme nápaditou formou představit náš sortiment. Jednoduše, přehledně a srozumitelnou formou odprezentovat nabízené materiály a doplňky. Informovat vás o jejich provedení a základních technických vlastnostech. Pro případ, že opravdu nenajdete, co právě hledáte, máme připravený formulář – nebojte se zeptat